Değerli Üyeler,

ECHA tarafından 1 Aralık 2009 günü gerçekleştirilecek olan Madde Kimlik Çalıştayı internetten çevrimiçi olarak izlenebilecektir. Bu çalıştayın amacı, REACH kapsamında maddelerin kimlik kavramlarına açıklık getirmektir. Söz konusu çalıştay, genelde tescil dosyasının hazırlanmasından sorumlu olan endüstri uzmanlarını ilgilendirmektedir.
Çalıştaya olan yoğun ilgi nedeniyle, ECHA, özellikle sabah oturumunun daha çok kişilerce izlenmesi, sunumların ve bilginin paylaşılması amacıyla, ağ üzerinde çevrimiçi izleme olanağını sağlamıştır.

İsteyen üyeler, aşağıdaki adresten ilgili formu doldurarak Çalıştayı çevrimiçi izleyebilirler. Ancak konuşmacılara soru soramazlar. Kayıt altına alınacak olan çalıştay görüntüleri, gerçekleştirildiği tarihten 1 hafta sonra ECHA'nın web sitesinde yayımlanacaktır.

Çalıştayın günlük programını http://echa.europa.eu/doc/press/events/sid_workshop_20091201/agenda.pdf adresinden indirebilirsiniz.

Çevrimiçi yayına katılabilmek için ise, yayın başladıktan sonra aşağıdaki adreste yer alan formu doldurup göndermek yeterli olacaktır.

Giriş parolası : SiW0807

https://echa-events.webex.com/echa-events/onstage/g.php?t=a&d=708149581

ECHA nın etkinlikler web sitesi: http://echa.europa.eu/news/events_en.asp
Bilgilerinize sunarım.

Mustafa Cüneyt Gezen
KMO REACH Komisyon Bşk.Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız.