Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: YENİ BİR KONU AÇMADAN ÖNCE MUTLAKA OKUYUNUZ

YENİ BİR KONU AÇMADAN ÖNCE MUTLAKA OKUYUNUZ 9 yıl 1 ay önce #4428

  • dengbej
  • dengbej Kullanıcısının Avatarı
  • Offline
  • Moderator
  • Gönderiler: 281
  • Teşekkür Sayısı: 37
1 ) Forumun herhangi bir kategorisine yeni bir konu açmadan önce lütfen forum genel kurallarını okuyunuz.

2 ) E-book Paylaşımı bölümünde sadece başka bir sunucuda barındırılan e-bookların bağlantıları yayımlanabilir. KimyaMuhendisi.com kendi sunucusunda e-book barındırmaz.

3 ) TÜRKÇE Konuşulduğu gibi YAZILAN Bir Dil Değildir, Bir Kİmya Mühendisine yakışır şekilde TÜRKÇE'nize özen gösterip sahip çıkınız ve DOĞRU Yazmaya Dikkat Ediniz. IRC,msn üslubunu Kesinlikle ama Kesinlikle kullanmayınız.

4 ) Doküman paylaşımı bölümünde verilen e-book linklerinde [url] etiketi kullanılamaz. E-book linki sadece text olarak verilebilir veya referrer siteler üzerinden verilebilir.

5 ) KimyaMuhendisi.com burada yayımlanan hiçbir elektronik kitabın yasal haklarının ihlalinden sorumlu değildir. Kullanıcı, buradan indirdiği elektronik kitabı yasal süreler içerisinde bilgisayarından silmekle yükümlüdür.

6 ) E-Book Paylaşımı kategorisinde açılacak olan mesajların konu başlıkları sadece istenilen elektronik kitabın adını veya konusunu içerebilir. Bir mesaj başlığı altında birden fazla e-kitap yayımlanabilir ancak her bir cevapta bir kitap ve ilk mesajda verilen kitapların listesinin olması tercih edilir.

7 ) E-book Paylaşımı kategorisinde, elektronik kitap hariç başka bir konuda paylaşım yapılmaz. Elektronik kitap haricindeki doküman paylaşımları için "Doküman Paylaşımı" genel kategorisi kullanılmalıdır.

8 ) Paylaşmak istediğiniz e-kitabın yazarını mutlaka belirtiniz, ayrıca e-kitap hakkında kısa bir açıklama ekleyebilir veya online kitap satışı yapan sitelerden bilgilendirici link verebilirsiniz.

9 ) Admin ve moderatörler her türlü forum etiğine aykırı mesajları silme, düzenleme, mesajlara açıklayıcı ilaveler yapma yetkisine sahiptirler...

10 )Döküman Paylaşımı kategorosi altında bilimsel ders kitapları dışında yer alan edebiyat, psikoloji,yönetim sistemleri,tarih,... v.b. gibi konularda da yazılmış size birşeyler kattığına inandığınız kitapları tanıtabilir ve önerebilirsiniz.
Son Düzenleme: 8 yıl 9 ay önce yazan dengbej.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Yetkililer: dengbej
Sayfa oluşturma zamanı: 0.290 saniye