Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: kimya mühendisliğinde yararlı olacak sertifikalar?

Cvp:Cevap: kimya mühendisliğinde yararlı olacak se 9 yıl 1 hafta önce #4959

• mboraakin
  • mboraakin Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Kullanıcı
  • Gönderiler: 3
  • Teşekkür Sayısı: 1
Öğrencilik zamanında bedavaya her türlü bilgiyi kolayca edinebileceğimiz üniversitelerimizden yararlanmak yerine mezun olduktan sonra dünya kadar para verip bu eğitimleri almaya çalışıyoruz. Tabi ki okuldaki eğitim sonucunda elimize bir belge verilmiyor. Ancak emin olun ki ciddiyetle üzerine düşülerek araştırılan her konu üniversitede çok daha faydalı bir biçimde öğrenilebiliyor. Bu yüzden henüz mezun olmamış arkadaşlara tavsiyem bu programlarda verilen konuların bulunduğu dersler ve konular üzerine yoğunlaşarak henüz okuldayken kendilerini geliştirmeleridir.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: bhihü

Cvp:kimya mühendisliğinde yararlı olacak sertifika 7 yıl 10 ay önce #6235

• işbulanmühendis
  • işbulanmühendis Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Kullanıcı
  • Gönderiler: 1
Merhaba
Bizler Mühendislik eğitimi alıyoruz ancak endüstride istenen bazı sertifikalara da sahip olunması gerekiyor. Ben size bu konuda en yetkin firmayı bildirmekten çok büyük mutluluk duyuyorum. Quality Academia Eğitim ve Danışmanlık. Firma İlaç-Gıda-Kozmetik-Sağlık İşletmeleri başta olmak üzere çok çeşitli ve oldukça ekonomik eğitimler organize ediyor. Firmanın ekibi çok sağlam eğitmenlerden oluşuyor ben üç eğitimlerine katıldım bunlardan birisi zaman yönetimi idi ki çok başarılıydılar diğer eğitimleri cGMP ile kendilerine her türlü övgüyü hak ettiler doğrusu. ISO-9001: 2008 eğitimi piyasadaki standart eğitimlerin çok dışında çok farklı ve inanılmaz yararlı oldu bana. Eğitmenlerin hepsi sektörlerde uzun yıllar çalışan kaliteli uzmanlardan oluşuyor. Çok hareketli ve akılda kalan eğitimi hem de ekonomik fiyatla arıyorsanız kesinlikle öneririm. Ekonomik diyorum zira siz adam gibi bir GMP eğitimini almak isterseniz ki yurt dışı eğitimler 3000-3500 Euroya mal oluyor. Bir arkadaşım yerli firmalara inancı olmadığı için yurt dışında bir GMP eğitimi almıştı gidiş geliş konaklama eğitim ücreti ile 3400 Euro ödemişti. Kendisini Quality Academia eğitimine davet ettim firmadan bu konuda yarım günlük izin istedim arkadaşım ile katıldık ve sonuçta kesinlikle parasını kaptırdığını bu firmanın özellikle yurt dışı danışmanlarının da olması nedeni ile eğitimlerinin güncel olduğunu söyledi.

Mart 2010 tarihine kadar 3 yıldır işsizdim, ama şimdi bir ilaç firmasının ar-ge departmanında işe başlıyorum nisan ayının ikinci haftası. Özellikle eğitmen ve organizasyon çok başarılı. Emeği geçenlere özellikle yönetim kadrosundakilere ve müşteri hizmetlerindeki çalışanlara çok teşekkür ederim. Quality Academia samimi olmak gerekir ise hem fiyatları ile uygun hem de size sahip çıkan bir firma.
Saygılarımla
İşbulanmühendis

Cvp: kimya mühendisliğinde yararlı olacak sertifikalar? 6 yıl 5 ay önce #7399

• ahmtfrt
  • ahmtfrt Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Kullanıcı
  • Gönderiler: 3
Herkese merhaba ben konuyla ilgili bişey soracaktım www.sertifikapress.com.tr diye bir site var ve uzaktan sertifika programı veriyor acaba bu site ile ilgili bilgisi olan var mı? sonuçta herkese güven olmuyor bu site üzerinden sertifika alan biri varsa bana siteden daha ayrıntılı bilgi verebilir mi? hepinize şimdiden teşekkür ederim

Cvp: kimya mühendisliğinde yararlı olacak sertifikalar? 6 yıl 4 ay önce #7403

• SlymnDvc
  • SlymnDvc Kullanıcısının Avatarı
  • Moderator
  • Gönderiler: 875
  • Teşekkür Sayısı: 70
Bildiğim bir site değil. Uzaktan sertifika olayı da garip geldi biraz.

Bu konu ile ilgili şunu belirtmek isterim. Önemli olan sertifika değil, gerçekten bilip bilmediğinizdir. Sertifika sahibi olup da iş görür düzeyde bilgi sahibi olmadığınız konular olabilir.

Eğer iş görür düzeyde bilgi sahibi olduğunuzu gösterebilirseniz sertifikaya genelde ihtiyacınız olmayabilir.
Dr.Süleyman Deveci
www.twitter.com/suleymandeveci
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: bhihü, ahmtfrt
Sayfa oluşturma zamanı: 0.320 saniye