Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: YÜKSEK LİSANS

YÜKSEK LİSANS 5 yıl 5 ay önce #7821

• emre che
  • emre che Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Kullanıcı
  • Gönderiler: 13
  • Teşekkür Sayısı: 1
Kimya Mühendisliğinde yüksek lisansın önemi nedir? 2yılımı işe girip tecrübe kazanarak mı yoksa yüksek lisans geçirerek mi değerlendirsem daha faydalı olur?
emreche
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

YÜKSEK LİSANS 5 yıl 5 ay önce #7823

• DuyguYeşil
  • DuyguYeşil Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Kullanıcı
  • Gönderiler: 5
Türkiye`de kiler hakkinda pek bir bilgim yok fakat yurtdisinda yapmanin insana farkli bir bakis acisi getirdigini söyleyebilirim.. Ve direkt is hayatina atilmanin bazen insanlara zarar verdigini de etrafimdaki bircok arkadasimdan görerek ögrendim. Master insanin kendini ve isini taniyabilmesi icin güzel bir sürec diye düsünüyorum..Basarilar dilerim.

YÜKSEK LİSANS 5 yıl 4 ay önce #7840

• _sb_
  • _sb_ Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Kullanıcı
  • Gönderiler: 34
  • Teşekkür Sayısı: 3
yükssek lisans mesleğine tam olarak adepte olmanı sağlıyor, iki yılımı çalışarak geçirebilirsin evet ama yüksek lisans çok farklı bir bakış açısı getiriyor. Eğer iyi bir konuyla ve hocayla çalışma imkanı bulursan kendini geliştirmen için gerekli birşey olduğunu düşünüyorum. ben yüksek lisans yaparken boşuna vakit kaybettiğimi düşündüm ancak mezun olduktan sonra özellikle de işe girdikten sonra yüksek lisans yapmanın faydasını gördüm. başarılar dilerim.

Cvp: YÜKSEK LİSANS 3 yıl 5 ay önce #8358

• eskisehirli
  • eskisehirli Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Kullanıcı
  • Gönderiler: 3
peki siz hangi alanda yüksek lisans yaptınız ve hangi alanda çalışıyorsunuz? Biz öğrencilere ne tavsiye edersiniz? Teşekkür ederim şimdiden

Cvp: YÜKSEK LİSANS 3 yıl 5 ay önce #8359

• eskisehirli
  • eskisehirli Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Kullanıcı
  • Gönderiler: 3
peki siz hangi alanda yüksek lisans yaptınız ve hangi alanda çalışıyorsunuz? Biz öğrencilere ne tavsiye edersiniz? Teşekkür ederim şimdiden
_sb_ yazan:
yükssek lisans mesleğine tam olarak adepte olmanı sağlıyor, iki yılımı çalışarak geçirebilirsin evet ama yüksek lisans çok farklı bir bakış açısı getiriyor. Eğer iyi bir konuyla ve hocayla çalışma imkanı bulursan kendini geliştirmen için gerekli birşey olduğunu düşünüyorum. ben yüksek lisans yaparken boşuna vakit kaybettiğimi düşündüm ancak mezun olduktan sonra özellikle de işe girdikten sonra yüksek lisans yapmanın faydasını gördüm. başarılar dilerim.

Cvp: YÜKSEK LİSANS 3 yıl 5 ay önce #8364

• _sb_
  • _sb_ Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Kullanıcı
  • Gönderiler: 34
  • Teşekkür Sayısı: 3
Merhaba,

Yüksek lisans tez konum ilaç ve gıda üzerine yaptım. Şuanda gıda hızlı tüketim sektöründe çalışıyorum yani alkol sektöründe. İşe girince ilk önce okulda öğrendiklerinin boş olduğu hiçbir şey öğrenmemiş gibi hissediyorsun. Ancak işin içine girdikçe öğrendiklerinle çalışmaya başlıyorsun.
Yüksek lisans mesleğini daha iyi tanımana yardımcı olacaktır.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.355 saniye