Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: boya laboratuvar stajı

Cvp: Cevap: boya işletme stajı 2 yıl 3 ay önce #8620

• yazos
  • yazos Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Kullanıcı
  • Gönderiler: 1
merhaba boya işletme staj raporu elinizde hala mevcutsa ben de faydalanabilir miyim :( This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cevap: boya işletme stajı 4 ay 1 hafta önce #8872

• EmreSZK
  • EmreSZK Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Kullanıcı
  • Gönderiler: 2
Bana da boya isletme staji ve kutle denkligi lazim yardimci olabilirmisin This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Cevap: boya laboratuvar stajı 4 ay 1 hafta önce #8873

• EmreSZK
  • EmreSZK Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Kullanıcı
  • Gönderiler: 2
Cok acil boya isletme staj defteri ve kutle denkligi lazim yardimci olabilirmisiniz
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

boya işletme stajı 1 ay 2 hafta önce #8968

• Nurdan3
  • Nurdan3 Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Kullanıcı
  • Gönderiler: 1
merhaba boya işletme stajı kütle ve enerji denkliği lazım.atarsanız sevinirim.teşekkürler.
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. :)

boya laboratuvar stajı 1 ay 1 hafta önce #8969

• baranyağız
  • baranyağız Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Kullanıcı
  • Gönderiler: 3
  • Teşekkür Sayısı: 1
Sonra bu ülkede neden katma değer üretemiyoruz. Bu stajları ve raporları ciddiye alalım arkadaşlar. Raporları mümkün olduğu kadar, elimizden geldiği kadar bilgimiz dahilinde kendimiz yazalım yazmaya çalışalım., yaş boya yada toz boya farketmez,kimya mühendisi istihdamının en yüksek olduğu sektörlerden biri boya sektörüdür. Yaptığınız stajlar ve özenle yazdığınız raporlar işe girdikten sonraki gelişim sürecinizi hızlandıracaktır. Belki üzerime vazife değil ama sektörden bir meslektaşınız olarak ufak bir tavsiye. Çalıştığınız firmaya katma değer sağlayamıyorsanız bankadaki bir gişe memurundan farkınız olmayacak emin olun. Mühendislik okudum diye kendinize güvenmeyin. Hızlı öğrenmediğiniz ve fark yaratamadığınız zaman piyasadaki patronların çoğu için pek fazla bir değeriniz yok ,bu bütün mühendilikler için geçerli. Hepiniz sağlıcakla kalın.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.386 saniye