Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: XINDA Kompaund ve Ekstrüzyon Sistemleri

XINDA Kompaund ve Ekstrüzyon Sistemleri 5 yıl 9 ay önce #7539

• XINDA-TÜRKİYE
  • XINDA-TÜRKİYE Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Kullanıcı
  • Gönderiler: 10
Herkese selamlar.

"Xinda Corporation Türkiye Yetkili Satış Temsilcisi" olarak, uzun bir süredir pasif olarak izlediğim bu değerli foruma, bilgi paylaşımını arttırmak amacıyla aktif olarak katılmaya karar verdim. Sizlerin plastik hammadde üretim sistemleri konusundaki her türlü bilgi talebinize cevap vermeye çalışacağım. Umarım herkes için faydalı bir çalışma olur.

Firmamız Çin'in Jiangsu bölgesinde yerleşik üretici bir firmadır. Türkiye içerisinde genel olarak üç kategoride faaliyet göstermektedir;

1) Kompaund ve Ekstrüzyon Sistemleri üretimi ve anahtar teslim satışı,
1/a) Co-kneader Resiprokan Yoğurma ve Ekstrüzyon Sistemi,
1/b) Çift Vidalı Co-rotate Ekstruder Sistemleri,

2) PET şişe kırma-yıkama hatları üretimi ve anahtar teslim satışı,

3) Renkli masterbatch ve polyester kesik elyaf üretimi ve satışı.

Firmamız hakkında daha fazla detaya www.xindatr.com web adresimizden ulaşabilirsiniz.

Yakın bir zaman içerisinde, üretimimiz dahilinde olan ürünleri daha detaylı bir şekilde anlatmaya çalışacağım. Bu süre zarfında, bilgi paylaşımı anlamında sizlere yardımcı veya destek olabileceğim herhangi bir konu olursa, sizlere cevap vermek beni mutlu edecektir. Sizleri daha ilk mesajda daha fazla sıkmamak için burada bitiriyorum. İlerleyen günlerde tekrar görüşmek üzere.

Bora ORHUN
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp: XINDA Kompaund ve Ekstrüzyon Sistemleri 5 yıl 9 ay önce #7540

• Zirve Polimer
  • Zirve Polimer Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Kullanıcı
  • Gönderiler: 2
Merhaba Bora Bey
Firmamız Kompound ve masterbatch firmaları için katkı maddeleri ( additives) sağlayan bir firmadır. ürün gruplarımızı aşağıda bulabilirsiniz. Sizin yada müşterilerinizin katkı malzemesi ihtiyacı olursa her zaman yardımcı olabilirim

1- KAYDIRICILAR VE KALIP AYIRICILAR
o PE WAX
o ÇİNKO STEARAT
o KALSİYUM STEARAT
o LİTYUM STEARAT
o ÖZEL KALIP AYIRICILAR

2- PROSES AJANLARI
o ANTİSPLİT MASTERBATCH İÇİN
o RENKLİ MASTERBATCH İÇİN
o EVA COMPOUNDLAR İÇİN

3- PİGMENT ISLATICILAR
4- SENTETİK WAXLAR
5- PİGMENT ISLATICILAR
6- PP PARLAKLIK VE ŞEFFAFİYET ARTIRICILAR
7- ANTİSTATİK AJANLAR
8- NEM ALICI AJANLAR

Erkan İNDİBAY
Zirve Polimer Ltd. Şti.
Satış Temsilcisi
Adres: İkitelli O.S.B. İPKAS San. Sit. 4 A. Blok No: 1-3 Başakşehir-Istanbul /Turkey
Tel: +90 212 671 59 88/ 671 59 89 Faks: +90 212 671 59 87
Mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Web: www.zirvepolimer.com

XINDA Kompaund ve Ekstrüzyon Sistemleri 1 yıl 5 ay önce #8723

• XINDA-TÜRKİYE
  • XINDA-TÜRKİYE Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Kullanıcı
  • Gönderiler: 10
YENİ JENERASYON 4 KANATLI HIGH TORQUE / HIGH SPEED CO-KNEADER (SKW)...

Özellikle kablo kompaundları için hazırlanmış olan yeni tip Co-Kneader, uzun bir ar-ge ve deneme sürecinden sonra satışa sunulmuştur. Yeni jenerasyon Co-Kneader, daha düşük elektrik tüketimiyle daha yüksek kapasiteler sunmaktadır. Ayrıca, İsviçre menşei teknolojisi sayesinde son ürün kalitesi diğer compound üretim teknolojilerine göre çok daha üstündür. Chinaplas2016 plastik fuarında HFFR Compound üretimine yönelik olarak hazırlanmış olan bir set SKW-125 müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Ekte ilgili sistemin kataloğunu bulabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için, internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz (www.xindatr.com), bize ulaşabilirsiniz (info @ xindatr.com) ve Youtube'da "XINDA TURKIYE" olarak aratıp kanalımızdaki çeşitli videoları izleyebilirsiniz.

This message has an attachment file.
Please log in or register to see it.

Yetkililer: onur
Sayfa oluşturma zamanı: 0.323 saniye