Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: YENİ BİR KONU AÇMADAN ÖNCE MUTLAKA OKUYUNUZ

YENİ BİR KONU AÇMADAN ÖNCE MUTLAKA OKUYUNUZ 9 yıl 3 ay önce #4239

  • admin
  • admin Kullanıcısının Avatarı
  • Offline
  • Moderator
  • Gönderiler: 26
1 )Forumun herhangi bir kategorisine yeni bir konu açmadan önce lütfen forum genel kurallarını okuyunuz.

2 )E-book Paylaşımı bölümünde sadece başka bir sunucuda barındırılan e-bookların bağlantıları yayımlanabilir. KimyaMuhendisi.com kendi sunucusunda e-book barındırmaz.

3 )TÜRKÇE Konuşulduğu gibi YAZILAN Bir Dil Değildir, Bir Kİmya Mühendisine yakışır şekilde TÜRKÇE'nize özen gösterip sahip çıkınız ve DOĞRU Yazmaya Dikkat Ediniz. IRC,msn üslubunu Kesinlikle ama Kesinlikle kullanmayınız.

4 )Doküman paylaşımı bölümünde verilen e-book linklerinde [url] etiketi kullanılamaz. E-book linki sadece text olarak verilebilir veya referrer siteler üzerinden verilebilir.

5 )KimyaMuhendisi.com burada yayımlanan hiçbir elektronik kitabın yasal haklarının ihlalinden sorumlu değildir. Kullanıcı, buradan indirdiği elektronik kitabı yasal süreler içerisinde bilgisayarından silmekle yükümlüdür.

6 )E-Book Paylaşımı kategorisinde açılacak olan mesajların konu başlıkları sadece istenilen elektronik kitabın adını veya konusunu içerebilir. Bir mesaj başlığı altında birden fazla e-kitap yayımlanabilir ancak her bir cevapta bir kitap ve ilk mesajda verilen kitapların listesinin olması tercih edilir.

7 )E-book Paylaşımı kategorisinde, elektronik kitap hariç başka bir konuda paylaşım yapılmaz. Elektronik kitap haricindeki doküman paylaşımları için "Doküman Paylaşımı" genel kategorisi kullanılmalıdır.

8 )Paylaşmak istediğiniz e-kitabın yazarını mutlaka belirtiniz, ayrıca e-kitap hakkında kısa bir açıklama ekleyebilir veya online kitap satışı yapan sitelerden bilgilendirici link verebilirsiniz.

9 )Admin ve moderatörler her türlü forum etiğine aykırı mesajları silme, düzenleme, mesajlara açıklayıcı ilaveler yapma yetkisine sahiptirler...
Son Düzenleme: 9 yıl 2 ay önce yazan dengbej.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Yetkililer: dengbej
Sayfa oluşturma zamanı: 0.279 saniye