Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: KİMYA MÜHENDİSLİĞİNE İLK ADIM

KİMYA MÜHENDİSLİĞİNE İLK ADIM 10 yıl 3 ay önce #623

• admirable
  • admirable Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Kullanıcı
  • Gönderiler: 11
ARKADAŞLAR BEN KİMYA MÜH KAZANDIM BUYIL 1. YARIYIL DERSLERİNE BAKTIM İLK DEFA GÖRDÜĞÜM DERSLER ÇOĞUNLUKTA NASIL ÇALIŞMAMI ÖNERİRSİNİZ
İLGİLENDİĞİNİZ İÇİN TŞK EDERM
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cevap: KİMYA MÜHENDİSLİĞİNE İLK ADIM 10 yıl 3 ay önce #627

• meralbravo
  • meralbravo Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Kullanıcı
  • Gönderiler: 5
derslerde müsveddeye not alıp, akşam evde temize çekmek çok faydalı oluyor, tavsiye ederim.

Cevap: KİMYA MÜHENDİSLİĞİNE İLK ADIM 10 yıl 3 ay önce #628

• dermanpınar
  • dermanpınar Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Kullanıcı
  • Gönderiler: 48
öncelikle tebrik ediyorum seni... cok güzel bi secimle kimya mühendisi adayısın. 1. dönem derslerine baktıgını söylemişsin ama inan cok fazla görmediğin bilmediğin bi ders yok bu dönemde. inan büyük bi lise tekrarı sadece, dönem içerisinde yapacagın ders tekrarlarıyla dönemi cok iyi kapatabilirsin.;) Bu ilk dönemde farklı olarak alacagın tek ders sanıyorumki teknik resim, ancak o da cok zor bi ders değil biraz fazla pratik isteyen bi ders.:side:
Umuyorum istediğin bölümdesin.
:P basarı hep seninle olsun...:P

Cevap: KİMYA MÜHENDİSLİĞİNE İLK ADIM 10 yıl 3 ay önce #631

• daban005
  • daban005 Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Kullanıcı
  • Gönderiler: 1
sana öğrenim hayatında başarılar dilerim.akadaşımında dediği gibi 1. sınıf lise tekrarıdır fakat gelecek seneki derslerinin de temelidir.sana tek tavsiyem bütün derslerini ciddiyetle dinle ve not al.müsvetteye not almak ve akşam deftere geçirmek çok güzel ve faydalı bir metot ama devamlılık ister.deftere geçirmeyi kaçırdığın anda ise müsvetteler arasında boğuşursun dikkat.:)

Cevap: KİMYA MÜHENDİSLİĞİNE İLK ADIM 10 yıl 3 ay önce #634

• tukimü
  • tukimü Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Kullanıcı
  • Gönderiler: 27
  • Teşekkür Sayısı: 4
'KM 101 KİMYA MÜHENDİSLİĞİNE GİRİŞ' DERSİ VARDIR İLK YIL, HATTA BİR DE PROJE HAZIRLARSIN. İSTEĞİN TÜM CEVAPLARIN BU DERSTE OLDUĞUNU GÖRECEKSİN. ANCAK SEN İLGİLENMEDEN KİMSE SENİN NEYİ MERAK ETTİĞİNİ ANLAMAZ. KİMYA MÜÜHENDİSLİĞİ ÖYLE GENİŞ BİR ALAN Kİ BUNUN DEZAVANTAJLARINI VE AVANTAJLARINI HER YENİ ÖĞRENDİĞİN ŞEYLE BİRLİKTE GÖRECEKSİN.
AMA SONUÇ;
KİMYA MÜHENDİSLİĞİ BAKIŞ AÇIN OLACAK :side: !
ÖDEVLER,:( , PROJELER,:unsure:, LAB.LAR, :huh: , SENİ BEKLİYOR, HADİ BAKALIM KOLAY GELSİN :cheer: !!!

Cevap: KİMYA MÜHENDİSLİĞİNE İLK ADIM 10 yıl 3 ay önce #638

• tayfun88
  • tayfun88 Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Kullanıcı
  • Gönderiler: 9
Bende bu sene 1. sınıfa başlıcam Ege'de... Yukarıdaki yorumlar için teşekkür ederim ayrıca konuyu açan arkadaşa da...

Benim merak ettiğim 1. sınıfın 2. döneminde bilgisayar dersinde Visual Basic 6 programını öğrenicez bunun ileriki sınıflardaki yararı ve tabiki iş hayatındaki yararı nedir yardımcı olursanız sevinirim...
Sayfa oluşturma zamanı: 0.368 saniye