Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: Forum Kuralları, Lütfen Okuyunuz!!!

Forum Kuralları, Lütfen Okuyunuz!!! 10 yıl 9 ay önce #13

 • admin
 • admin Kullanıcısının Avatarı
 • Offline
 • Moderator
 • Gönderiler: 26
Sayın KimyaMuhendisi.com Forum Kullanıcıları,

Lütfen forum bölümünde teknik konular haricinde tartışmalar yapmayalım. Siyasi ve dini içerikli yazılara kesinlikle izin verilmeyecektir. Forum kurallarını dikkatlice okuyunuz.

Forumm Kuralları;

1- Forumda yazılan mesajlardan yazarı sorumludur! Foruma üye olan kullanıcılar hiçbir koşul altında T.C. yasalarini ya da uluslararasi kanunlari, anlasmalari, tüzükleri çigneyen, tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı olan, bireyleri ve/veya toplumları küçük düşürücü ifadeler kullanan, politik ya da dini içeriği olan, genel ahlak kuralları ile bağdaşmayan mesaj yayınlayamazlar; bunların yazılması,tartışılması ve resim, video vb. gorsel malzeme eklenmesi yasaktır. Aksi durumda kullanım sırasında log''lanan IP kayıtları icabı halinde gerekli mercilere iletilir.

2- Başlıklarınızı ilgili kategoriler altına açınız. Eğer konunuza uygun bir kategori yok ise forumdaki kategori önerisi başlığı altına önerilerinizi belirtiniz. Konuya uygun kategori olduğu halde farklı kategori başlıkları altına açılmış konular forum yöneticilerimiz tarafından uygun bir kategoriye taşınacaktır.

3- Kimya Mühendisliği ile ilgili olmayan konular hakkında mesajlar yazmayınız. Bu tarz yazılar forum yöneticilerimiz tarafından gönderen kişiye uyarıda bulunmadan silinecektir.

4- Merak ettiğiniz bir konu hakkında (doküman, yardım isteme vb..) foruma konu açmadan önce lütfen forumda arama yapınız. Böylece aynı konular defalarca açılmamış olur. Daha önce forumda olduğu halde tekrar tekrar açılan konular uyarılmadan silinecektir.

5- Forumda yazı yazarken konu başlığını lütfen düzgün belirleyiniz.Acil yardım, lütfeeen,merhaba gibi anlamsız başlıklar açmayınız. İstediğiniz şeyin mümkün olan en kısa özetini konu başlığı olarak belirleyiniz (tek kelimelik konu basliklari degistirilecek ya da silinecetir). Konu başlığı ile mesajın içeriği alakasız olan yazılar silinecektir.

6- Aynı konuya, arka arkaya aynı kullanıcı mesaj atamaz, eklemek istediği seyi bir önceki mesajını düzenleyerek eklemelidir.Her üye kendi mesajını belli sure icerisinde düzenleyebilir.

7- Forumda kesinlikle siyaset, din, spor, eğlence konularında mesaj atılamaz. Bu tarz mesajlar hemen silinecektir. Bu tarz mesaj atan üyeler uyarılacaktır, bir sonraki aşamada üyeliklerine son verilecektir.

8- Küfür, kötü söz, hakaret, küçük düşürme ve benzeri kişilik haklarına saldırıda bulunan mesajlar anında silinecek, mesajı yazan kişinin üyeliği iptal edilecektir.

9- KimyaMuhendisi.com bir mühendislik sitesidir. Mühendislik ile alakası olmayan ve mühendislik etiğine uymayan mesajlara ve tartışmalara yer verilmeyecektir.

10- Kırmızı renk ile sadece moderatörler yazabilir. Kırmızı renk moderatörlerin uyarı mesajlarında kullanılacaktır.

Düzgün, faydalı ve seviyeli bir tartışma ve paylaşma ortamı için lütfen kurallara dikkat edelim.
Son Düzenleme: 5 yıl 9 ay önce yazan SlymnDvc. Sebep: guncelleme
Konu kilitlendi.

Cevap: Forum Kuralları, Lütfen Okuyunuz!!! 9 yıl 9 ay önce #2620

 • SlymnDvc
 • SlymnDvc Kullanıcısının Avatarı
 • Offline
 • Moderator
 • Gönderiler: 875
 • Teşekkür Sayısı: 70
Forum kuralları güncellenmşitir, lütfen mesaj yazmadan önce okuyunuz...
Dr.Süleyman Deveci
www.twitter.com/suleymandeveci
Konu kilitlendi.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: O.ABAK
Sayfa oluşturma zamanı: 0.310 saniye