KimyaMuhendisi.com olarak hem yüksek lisans ya da doktora yapan kimya mühendisliği öğrencilerine maddi anlamda destek olmak, hem de KimyaMuhendisi.com’da kullanıcıların daha çok özgün içeriğe ulaşabilmesini sağlamak amacı ile kar amacı gütmeyen bir program başlatılmıştır.

Bu programa kabul edilen ve KimyaMuhendisi.com kullanıcısı olan arkadaşlara, kimya mühendisliği ile ilgili konularda internet ortamında yayımlanmış yabancı dillerdeki bilimsel ve mühendislik haberlerinden, alt konu sınırlaması olmaksızın, her haber çevirisi için 20 TL ödeme yapılacaktır. Bir kişiden ayda en fazla 5 haber çevirisi kabul edilecektir. Ödemeler her 5 haber çevirisi sonunda 100 TL olarak ilgili kişinin banka hesabına yatırılacaktır.

Yabancı diline güvenen, yüksek lisans veya doktora öğrencisi, mesleği ile ilgili yabancı dildeki yayın organlarını takip eden ve meraklısı olduğu konuları başkaları ile de paylaşmayı seven, bu sırada emeğinin tam karşılığı olmasa da bir miktar para kazanmak isteyen arkadaşlar, KimyaMuhendisi.com Çeviri Ekibi'ne katılmak için bizimle Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresinden iletişime geçebilirler.

Süleyman Deveci

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız.