2010- 2011 döneminde Türkiye’deki bütün öğrenci kulüplerinin bağlı olduğu sosyal bir platform olan Üniaktivite’nin düzenlediği en aktif kulüp yarışmasında “iş ve kariyer “ alanında Türkiye 1.si seçilen Yıldız Teknik Üniversitesi Kalite ve Verimlilik Kulübü olarak Kariyerimin Kimyası 2012 etkinliği 4.kez düzenlenecektir. Kariyerimin Kimyası’12; 2011’de olduğu gibi bu yıl da İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamülleri İhracatçılar Birliği’nin ana sponsor olmasıyla 3-4-5 Aralık 2012 tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Kongre Merkezi’nde alanının en iyi etkinliği olarak gerçekleşecektir.

Kariyerimin Kimyası 2012 ; kimya sektörünün önde gelen firmalarından katılacak konuşmacılarla,Türkiye’nin dört bir yanındaki üniversite öğrencilerini ve akademisyenleri buluşturmayı hedeflemekle birlikte 2 günlük seminerler dizisi ve bunu takip eden bir günlük teknik geziden oluşacaktır.Açılış kokteyli ve çeşitli sosyal aktivitelerin de yer alacağı etkinlik ilk 2 gününde fuaye alanında stant açacak olan gıda firmalarıyla bir fuar havasında gerçekleşecektir.

Bu sene konaklamalı katılımcı da ağırlayacak olan Kariyerimin Kimyası içerikte çeşitliliği sağlarken bu sektöre ilgi duyan herkesi bekliyor. Konuşmacılar Unilever, Florame,İKMİB,Adli Tıp Kurumu,TÜBİTAK MAM gibi kurum ve kuruluşlardan gelecek yöneticiler ve Prof.Dr.Oktay Sinanoğlu’dur.

Başvurularınızı http://www.ytukvk.org.tr/yeni/?page_id=205 adresinden yapabilirsiniz.

İletişim: Tuğçe ÇİNKO

0537 241 17 24

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 


Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız.

Son Forum Mesajları